PRO HOTELNICTVÍ, LÁZEŇSTVÍ,
GASTRONOMII A VEŘEJNÉ STRAVOVÁNÍ

DISTRIBUCE


HOTREQ – ROČENKA DODAVATELŮ vychází jako součást uceleného projektu v propojení s odborným festivalem profesionální gastronomie GASTRO TOUR a fórem hotelnictví HOTREQ FÓRUM, které se těší vysoké odborné návštěvnosti.   

Distribuce vydání pro rok 2014 bude zahájena v lednu 2014 rozesílkou na detailně zpracovanou a aktualizovanou databázi hotelových, lázeňských, gastronomických zařízení a velkokuchyní. Pak bude následovat osobní celoroční distribuce na všech důležitých akcích v hotelnictví, gastronomii a cestovním ruchu (veletrhy, výstavy, konference, festivaly, odborné semináře a další eventy), Distribuci ročenky podporují její odborní partneři – především Asociace hotelů a restaurací ČR a Asociace kuchařů a cukrářů ČR.
Profil distribuce
gastronomická zařízení (restaurace, kavárny, pizzerie, bary, kluby, hostince apod.) 32,5 %
ubytovací zařízení (hotely, penziony, lázně a wellness zařízení, resorty) 47,5 %
účelové stravování 6 %
vybraní developeři a architekti 2 %
vybraní dodavatelé 4 %
volná distribuce a odborných setkáních, konferencích a veletrzích 8 % 

|VYDAVATEL

www.tmcreative.cz

|PARTNERSKÝ PROJEKT

www.ahrcr.cz/kalendar-akci/roadshow/cat.listevents/2012/08/07/-www.kulinarskaakademie.cz/informace-o-projektu/www.gastro-tour.czwww.gastro-tour.cz/AKT-162/RieberSon-Chef-Club-%E2%80%93-Gastro-Tour-Cup-2014.htmlwww.cajomirfest.czwww.minipivo.cz/www/cz/aktuality/festival-minipivovaru-na-prazskem-hrade-2/#article_28904

|ODBORNÍ PARTNEŘI

www.ahrcr.czwww.akc.czwww.zhrsr.skwww.spa-wellness.czwww.incheba.czwww.vsh.czwww.vsh.cz/pshs/